Płyty meblowe i blaty

Płyty laminowane

Bogata oferta kolorów i struktur płyt dostępna w ponad stu wzorach laminatu inspiruje do tworzenia oryginalnych projektów. Doskonałym uzupełnieniem naszej oferty są usługi związane z cięciem płyt na wymiar, oklejanie krawędzi płyt obrzeżami PVC oraz okleinowanie krawędzi blatów .

Wszystkie oferowane przez nas płyty posiadają Atesty Higieniczne, wydane przez Państwowy Zakład Higieny w Warszawie. Atesty potwierdzają klasę higieny E1 produktów. Płyty posiadają również świadectwo jakości zdrowotnej oraz klasyfikację w zakresie reakcji na ogień wg EN 13501-1:2007.

Płyta wiórowa jest podstawowym materiałem przeznaczonym do produkcji mebli. Do każdego dekoru z kolekcji płyt laminowanych dostępne są obrzeża PVC i ABS z klejem lub bez w różnych rozmiarach, jak również obrzeża papirowe.

Oferujemy również innego rodzaju płyty wykorzystywane w meblarstwie oraz budownictwie MDF, OSB, HDF - pilśnia, sklejki zwykłe i antypoślizgowe, płyty szalunkowe.

 

Blaty kuchenne

Blaty kuchenne   wykonane są na bazie płyty wiórowej. Do ich produkcji wykorzystuje się nowoczesną technologię postformingu. Dzięki niej powstały produkt łączy w sobie bogate wzornictwo, estetykę, łatwość montażu i konserwacji z trwałością i odpornością na działanie różnych czynników zewnętrznych.

Do wszystkich blatów proponujemy szeroką gamę akcesoriów w postaci listew przyblatowych, laminatów do oklejenia boków   w różnych kolorach oraz aluminowych  listew bocznych i łączeniowych.

Uzupełnieniem oferty jest możliwość docięcia każdego blatu na wskazany wymiar. Posiadamy blaty o grubości 28 i 38mm.,  długości trzy lub cztery mb. oraz szerokości  600 i 1200mm. jednostronnie lub obustronnie zaoblone.